Trabzon Evden Eve Nakliyat

TRABZON EVDEN EVE NAKLiYAT - Atmaca Nakliyat

Çalışma Saatleri ;

Hafta İçi: 8:00 ile 22:00 Arası

Hafta Sonu: 7:00 ile 24:00 Arası

Telefon No ;

05342943779

 • Trabzon Asansörlü Evden Eve Nakliyat

  Trabzon Asansörlü Evden Eve Nakliyat

  Trabzon asansörlü evden eve nakliyat, hizmeti veren Atmaca evden eve nakliyat, Kaliteyi ön planda tutmaktadır.
  Gelişen teknoloji ve yaşam şartl

  DETAYLAR
 • TRABZON EVDEN EVE NAKLiYAT

  Trabzon evden eve nakliyat, alanında yıllardan beri hizmet veren, Atmaca Evden eve nakliyat siz değerli müşterilerimize, kaliteli hizmeti uygun fiyat

  DETAYLAR

TRABZON EVDEN EVE NAKLiYAT - Atmaca Nakliyat

01 Mar

2019

Trabzon Atmaca Nakliyat

Trabzon evden eve nakliyat, alanında yıllardan beri hizmet veren, Atmaca Evden eve nakliyat siz değerli müşterilerimize, kaliteli hizmeti uygun fiyata veriyor. Evden eve nakliyat hizmet aşamaları şu şekildedir:
Sökme: Evinizdeki beyaz eşya ve mobilya, özenli bir biçimde sökülerek paketleme işlemine hazır hale getirilir.
Paketleme: koltuk mobilya beyaz eşya gibi kaba eşyalarınız kraftlı köpük ile sarılır. Yatak ve benzeri eşyalarınız ise streç ile paketlenir ve nakliye hazır hale getirilir.
Taşıma: nakliye için hazırlanan eşyalar özenli bir biçimde aracın olduğu yere indirilerek araca yüklenip yeni adresinize taşınır. Bu işlem sırasında gerekli görülür ise dışarıdan asansör kurularak hizmet verilir.
Montaj: araçtan indirilen eşyalar güvenli bir biçimde evinize çıkartılarak montajları yapılır. Bu hizmete duvar delme gerektiren hiçbir işlem tabi değildir. Aynı zamanda elektrik işçiliği isteyen avize takma termosifon takma gibi işlemlerde firmamızın mesuliyetlerinden değildir.
Kontrol: Evden eve hizmetinin en son aşaması. Nakliyesi yapılmış eşyalar, kontrol edilerek herhangi bir hasar durumu söz konusu mu diye tespit yapılır. Trabzon evden eve nakliyat, bizim işimiz..

trabzon evden eve nakliyat
Trabzon evden eve nakliyat

Trabzon Atmaca Nakliyat